Dinamo napunio mrežu Podravine

U zaostalom susretu četvrtog kola 2. HNLŽ – Sjever-Zapad Dinamo je na svom terenu svladao Podravinu 02 14:0 (9:0).

Povele su domaće igračice već u četvrtoj minuti preko Ivane Stanić, dok je tri minute kasnije sigurna Karla Jedvaj. Maja Kett Karadak se u 11. minuti također upisuje u listu strijelaca, Stanić povisuje rezultat na 4:0, a kapetanica Monika Pemper na 5:0.

Kett Karadak u 23. minuti postiže šesti pogodak za domaću ekipu, a do odlaska na odmor Stanić je još dva puta tresla mrežu suparnica. Pridružila se za 9:0 i Marija Klarić.

Nova dva pogotka Stanić postiže na početku drugog poluvremena za 11:0, Petra Benković sigurna je zatim za novi domaći pogodak, dok Stanić i Pemper stavljaju točku na i za konačnih 14:0 Dinama protiv Podravine.

U sklopu četvrtog kola Graničar je poražen 2:5 od Lepoglave, dok Istra 1961 i Koprivnica svoj susret nisu odigrali.

2. HNLŽ – Sjever-Zapad, 4. kolo: ŽNK Dinamo – ŽNK Podravina 02 14:0 (9:0)

ŽNK Dinamo: Benić, Hubak, Kederov (od 46. Devčić), Kopić, Žagar (od 46. Skendrović), Klarić, Pemper, Stanić, Leaković, Jedvaj, Kett Karadak (od 46. minute Benković). Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Stanić (4., 18., 26., 29., 49., 61., 69.), Jedvaj (7.), Kett Karadak (11., 23.), Pemper (20., 71.), Klarić (32.), Benković (66.)