Dinamo uvjerljivo svladao velikog suparnika Rijeku

Šesto kolo 2. HNLŽ – Centar na Maksimir je doveo glavne suparnice za sam vrh ljestvice, nogometašice Rijeke, koje su se, pak, kući vratila s pet golova u svojoj mreži.

Nakon što su mreže mirovale prvih 45 minuta, domaću ekipu u vodstvo u 54. minuti dovodi Ivana Stanić da bi u 67. minuti na 2:0 rezultat povisila Karla Jedvaj. Marija Klarić sedam se minuta kasnije pobrinula za treći domaći pogodak, dok je njena imenjakinja Žagar dvije minute zatim bila sigurna za domaćih 4:0. Konačnih 5:0 postavila je Sara Skendrović tik pred sam kraj susreta.

U drugom susretu šestoga kola 2. HNLŽ – Centar pobjedu je ubilježila Istra 1961 (3:0), budući da ekipa Dinamo-Maksimira nije imala dovoljno igračica za odigravanje susreta.

2. HNLŽ – Centar, 6. kolo: Dinamo – Rijeka 5:0

Dinamo: Benić, Hubak, Gotal (od 46. Žagar), Kederov, Kopić, Maljak (od 81. Rogar), Klarić, Pemper, Stanić, Čanjevac, Jedvaj (od 78. Skendrović). Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Stanić (54.), Jedvaj (67.), Klarić (74.), Žagar (76.), Skendrović (89.)