Dinamove kadetkinje uvjerljive protiv Trnave

Kadetkinja Dinama uključile su se u borbu u HNLŽM – Centar te su u susretu s ekipom Trnave slavile velikih 13:0.

Uvjerljive su kadetkinje Dinama bile od samoga starta te su povele u 18. minuti kada je sigurna Darija Levak. Tri minute kasnije na 2:0 povisuje Marija Klarić, a osam minuta nakon nje u strijelce se, iz kaznenog udarca, upisuje i Laura Kopić.

37. minuta susreta donijela je novi pogodak gošći za koje je ovoga puta sigurna Karla Jedvaj, a ista igračica postavlja i gostujućih 5:0 u 42. minuti.

Ana Marija Petrović postigla je šesti Dinamov pogodak u 42. minuti, Jedvaj joj se pridružila u 47. minuti čime je stigla do hat-tricka u utakmici da bi na 8:0 u 58. minuti povisila Klarić svojim drugim golom.

Dva uzastopna pogotka, za svoj hat-trick, niže u narednim minutama Petrović, dok Levak u 69. minuti zabija za 11:0. 12. Dinamov pogodak u 72. je minuti djelo Petrović koja je tako postigla svoj četvrti pogodak u susretu.

Konačnih 13:0 postavlja Jedvaj u 75. minuti utakmice i također svojim četvrtim golom.

U preostalim susretima trećega kola Agram je s 10:0 bio bolji od Lepoglave, Rijeka je istim rezultatom svladala Vrbovec, dok je Katarina Zrinski pobijedila Pregradu 5:1.

HNLŽM – Centar, 3. kolo: Trnava – Dinamo 0:13

Dinamo: Hanaček, Pavlinić, Perica (od 58. Perić), Skenderi, Kopić, Levak, Blaić, Čanjevac, Klarić (od 59. Flanak), Petrović, Jedvaj. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Levak (18., 69.), Klarić (21., 58.), Kopić (29.-11m), Jedvaj (37., 42., 52., 75.), Petrović (47., 65., 68., 72.)