Dinamove seniorke uvjerljive protiv Koprivnice

U sklopu sedmoga kola seniorke Dinama gostovale su u Koprivnici gdje su upisale uvjerljivu 9:0 (3:0) pobjedu.

Povele su Dinamovke preko Marije Klarić u 13. minuti susreta, na 2:0 povisila je Ivana Stanić šest minuta kasnije, novih šest minuta je prošlo je do pogotka Petre Benković za gostujućih 3:0.

U nastavku susreta Stanić je dvama uzastopnim pogocima povisila vodstvo Dinama na 5:0, Klarić se pridružila novim golom za 6:0, Martina Leaković postigla je sedmi Dinamov pogodak u susretu, dok je Klarić s nova dva gola zaključila utakmicu i postavila konačnih 9:0.

Lepoglava je u sedmom kolu slavila 7:0 nad Podravinom 02, dok Graničar i Istra 1961 nisu odigrali svoj susret.

Osmo kolo Dinamu u goste dovodi ekipu Graničara.

2. HNLŽ – Sjever – Zapad, 7. kolo: ŽNK Koprivnica – ŽNK Dinamo 0:9 (0:3)

ŽNK Dinamo: Benić, Hubak (od 64. Kett Karadak), Kederov (od 78. Kakarigi), Kopić, Žagar (od 46. Skendrović), Klarić, Stanić, Čanjevac, Leaković (od 84. Županić), Benković, Jedvaj. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Klarić (13., 73., 86., 88.), Stanić (19., 54., 62.), Benković (25.), Leaković (79.)