Dinamovke, uz četiri gola Skendrović, uvjerljivo bolje od Istre 1961

U sklopu drugoga kola 2. HNLŽ-Centar na Maksimiru je gostovala ekipa Istre 1961, a koja je svladala s velikih i uvjerljivih 10:0.

Sjajno su raspoložene bile igračice Dinama koje su mrežu gošći načele u 19. minuti kada je sigurna Sara Skendrović. Ista igračica četiri se minute kasnije pobrinula za novi domaći pogodak da bi u 30. minuti osigurala i hat-trick.

Nije trebalo dugo da se Skendrović pridruži i kapetanica Monika Pemper koja je u 43. minuti sigurna za domaćih 4:0, dok se za 5:0 na poluvremenu, tik pred odlazak na odmor, pobrinula Marija Žagar.

Skendrović nije mirovala ni u nastavku te je nakon tri minute u drugome poluvremenu zabila svoj četvrti pogodak u susretu. Odmah zatim Ivana Stanić joj se pridružuje za domaće vodstvo 7:0.

Osmi domaći pogodak djelo je Monike Maljak u 61. minuti, Marija Klarić u 80. je zabila za 9:0, dok konačnih 10:0 šest minuta kasnije postavlja Maljak svojim drugim golom u utakmici.

2. HNLŽ-Centar, 2. kolo: Dinamo – Istra 1961 10:0

Dinamo: Hanaček, Hubak (od 61. Vurušić), Gotal (od 55. Purković), Kederov (od 68. Bilać), Kopić, Žagar (od 50. Rogar), Klarić, Maljak, Skendrović (od 58. Medvedovski), Pemper, Stanić. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Skendrović (19., 23., 30., 48.), Pemper (43.), Žagar (45.), Stanić (49.), Maljak (61., 86.), Klarić (80.)