Kadetkinje sigurne protiv Lepoglave, Klarić podebljala broj prvenstvenih golova

U sklopu osmoga kola HNLŽM – Centar kadetkinje Dinama na svom su terenu ugostile igračice Lepoglave koje su se, pak, kući vratile s devet pogodaka u mreži.

Povele su Dinamovke već u petoj minuti susreta kada je sigurna Marija Klarić da bi deset minuta kasnije na 2:0 povisila Nika Perica. Klarić u 31., 33., 36. i 38. minuti niže svoja nova četiri pogotka, za ukupno njih 23 na ljestvici najboljih strijelaca HNLŽM – Centar gdje je uvjerljivo vodeća, i tako Dinamo odvodi na 6:0, rezultat s kojim se odlazi na predah.

Sedmi i osmi pogodak djelo su također raspoložene Perice koja tako postiže svoj hat-trick, dok konačnih 9:0 postavlja Janja Čanjevac u 51. minuti utakmice.

HNLŽM – Centar, 8. kolo: Dinamo – Lepoglava 9:0 (6:0)

Dinamo: Hanaček (od 70. minute Tisanić), Flanak (od 47. minute Dragičević), Skenderi (od 70. minute Šitum), Kopić, Perica (od 55. minute Martinović), Klarić, Čanjevac, Petrović, Jedvaj (od 70. minute Blaić), Levak (od 47. minute Praunsperger), Dević (od 70. minute Perić). Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Klarić (5., 31., 33., 36., 38.), Perica (15., 45., 49.), Čanjevac (51.)