Seniorke Dinama sa šest pogodaka svladale Rijeku

U sklopu posljednjeg, 12. kola 2. HNLŽ – Centar, seniorke Dinama ugostile su ekipu Rijeke koja je kući otišla s porazom 0:6 (0:5).

Povele su domaće igračice preko Sare Skendrović u 13. minuti susreta da bi na 2:0 četiri minute kasnije povisila povratnica nakon ozljede Monika Maljak.

U 20. minuti za domaćih je 3:0 sigurna kapetanica Monika Pemper, a u 27. četvrti Dinamov pogodak djelo je Petre Benković. Do odmora se u strijelce upisuje još i Natalija Hubak.

U drugome poluvremenu konačnih 6:0 postavila je svojim drugim golom u utakmici Skendrović.

2. HNLŽ – Centar, 12. kolo: Dinamo – Rijeka 6:0 (5:0)

Dinamo: Benić (od 83. Hanaček), Hubak (od 67. Medvedovski), Kederov, Kopić, Maljak, Skendrović, Pemper, Stanić, Čanjevac (od 66. Žagar), Benković (od 83. Babić), Jedvaj (od 46. Devčić). Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Skendrović (13., 72.), Maljak (17.), Pemper (20.), Benković (27.), Hubak (35.)