13 golova u mreži Trnave

Kadetkinje Dinama pokazale su se raspoloženima u susretu desetog kola HNLŽM – Centar te su s 13:0 (4:0) svladale ekipu Trnave.

Povele su domaće igračice pogotkom Darije Levak već u prvoj minuti susreta da bi deset minuta kasnije na 2:0 povisila Marija Klarić. Ista igračica sigurna je ponovno u 25. minuti da bi Laura Kopić tri minute kasnije zabila za 4:0, rezultat s kojim se odlazi na predah.

Klarić nastavlja povećavati broj svojih prvenstvenih pogodaka (do susreta najbolja strijelkinja Lige s 26 pogodaka) te mrežu Trnave trese u 44., 45. i 50. minuti. Ana Martinović u 51. minuti također se upisuje u listu strijelaca, a pridružuje joj se sedam minuta kasnije ponovno Klarić koja svojim šestim pogotkom u susretu postavlja rezultat 9:0.

Do samoga kraja raspucala se i Dora Blaić (dva pogotka), a po dva je gola zabila i kapetanica Kopić za konačnih 13:0.

U sklopu desetog kola Agram je s 10:0 svladao Lepoglavu, Rijeka s 8:0 Vrbovec, a Pregrada s 2:0 Katarinu Zrinski.

HNLŽM – Centar, 10. kolo: Dinamo – Trnava 13:0 (4:0)

Dinamo: Hanaček (od 61. Tisanić), Flanak (od 34. Praunsperger), Skenderi, Kopić, Perica (od 61. Petrović), Klarić (od 61. Blaić), Čanjevac, Kramar (od 46. Martinović), Jedvaj (od 61. Perić), Levak (od 61. Šitum), Dević. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Levak (1.), Klarić (11., 25., 44., 45., 50., 58.), Kopić (28., 71., 80.), Martinović (51.), Blaić (65., 69.)