Uvjerljiva pobjeda seniorki ŽNK Dinamo Zagreb nad ekipom ŽNK Split

U petom kolu Magenta lige seniorke ŽNK Dinamo Zagreb upisale su 6:0 (3:0) pobjedu nad ŽNK Split.

Domaća ekipa povela je preko Edone Kryeziu i četvrtoj minuti kasnije, a ista igračica deset minuta kasnije odvodi ŽNK Dinamo Zagreb u 2:0 vodstvo. Ivana Stanić sigurna je 32. minuti za 3:0 domaćih igračica, dok se u 54. minuti u strijelce upisuje Lea Zdunić za domaćih 4:0. Svojim trećim pogotkom u susretu Kryeziu osigurava ŽNK Dinamo Zagreb 5:0 vodstvo, dok konačnih 6:0 postavlja Stanić, svojim drugim golom u utakmici, u 75. minuti.

Magenta liga, 5. kolo: ŽNK Dinamo Zagreb – ŽNK Split 6:0 (3:0)

Strijelci: Kryeziu (4., 14., 72.), Stanić (32., 75.), Zdunić (54.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Tomkić (od 46. Filipović), Elezaj (od 72. Bartolović), Kopić, Spajić, Grdiša, Stanić, Kryeziu (od 82. Stančić), Zdunić, Vladimir (od 72. Imeraj), Rendulić (od 46. Thomson), Pazarac. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Stefan Rajić.