Natjecanja



Natjecanje Kolo Domaćin Gost Održano Momčad Rezultat Strijelci
4. ZNL - Mlađi pioniri 18. kolo Dinamo Odra 13.05.2018 Pionirke -/- -/-
4. ZNL - Mlađi pioniri 17. kolo Sloga-Gredelj Dinamo 05.05.2018 Pionirke -/- -/-
4. ZNL - Mlađi pioniri 16. kolo Dinamo Brezovica 28.04.2018 Pionirke 9:1 Marijanović, Filipović (4), Žulj, Šuster, Kovačić, Šaban
4. ZNL - Mlađi pioniri 15. kolo Trnovčica Dinamo 22.04.2018 Pionirke 8:0 Miletić (2), Čičak (2), Parlov (2), Budimir (2)
4. ZNL - Mlađi pioniri 14. kolo Agram Dinamo 14.04.2018 Pionirke 12:0 Šaban, Bošnjak (6), Novak (3), Janković, Šola
4. ZNL - Mlađi pioniri 13. kolo Dinamo Škola nogometa Maksimir 07.04.2018 Pionirke 2:7 Šuster, Crkvenčić (11m)/Puljiz (3), Benčec, Miljanović (3)
4. ZNL - Mlađi pioniri 12. kolo Dinamo Prigorje Ž 24.03.2018 Pionirke 3:4 Šuster (2), Šaban/Kašnar (11m), Žakman, Butić, Bilanović
4. ZNL - Mlađi pioniri 11. kolo Odra Dinamo 17.03.2018 Pionirke 0:5 Škrlec (3), Šaban, Dabić
4. ZNL - Mlađi pioniri 10. kolo Dinamo Sloga-Gredelj 11.11.2017 Pionirke 4:2 Filipović (3), Šuster/Harald Brlek, Lacković
4. ZNL - Mlađi pioniri 9. kolo Brezovica Dinamo 04.11.2017 Pionirke 4:1 Fumić 2, Markanović 2/Filipović
4. ZNL - Mlađi pioniri 8. kolo Dinamo Trnovčica 30.10.2017 Pionirke 2:2 Filipović, Crkvenčić/Budimir, Parlov
4. ZNL - Mlađi pioniri 7. kolo Dinamo Agram 21.10.2017 Pionirke 0:7 Ciglević, Novak 3, Šaban, Rosić, Jakobašić
4. ZNL - Mlađi pioniri 6. kolo Škola nogometa Maksimir Dinamo 15.10.2017 Pionirke 3:1 Božić, Dinjar (2)/Filipović
4. ZNL - Mlađi pioniri 5. kolo Prigorje Ž Dinamo 07.10.2017 Pionirke 5:2 Krišto, Žakman (2), Buči, Kašnar/Filipović (2)
4. ZNL - Mlađi pioniri 4. kolo Dinamo Odra 30.09.2017 Pionirke 3:1 Crkvenčić (2), Filipović/Janković
4. ZNL - Mlađi pioniri 3. kolo Sloga-Gredelj Dinamo 23.09.2017 Pionirke 4:2 Mauzer (2), Sladarec, Novaković/Crkvenčić, Filipović
4. ZNL - Mlađi pioniri 2. kolo Dinamo Brezovica 16.09.2017 Pionirke 4:2 Žulj (2), Filipović (2)/Nekić, Jaklenec
4. ZNL - Mlađi pioniri 1. kolo Trnovčica Dinamo 10.09.2017 Pionirke 7:1 Antunović, Brkić (2), Vulelija (2), Miletić, Budimir/Jurić N.

Tablica

# Klub Ut. Pobjede Neriješeno Izgubljeno GS GC G +/- Bod
1 Agram 15 14 0 1 95 13 +82 42
2 Škola nogometa Maksimir 17 13 0 4 79 23 +56 39
3 Trnovčica 14 11 1 2 66 21 +45 34
4 Prigorje Ž. 18 11 0 7 71 52 +19 33
5 Dinamo 16 5 1 10 39 69 -30 16
6 Sloga-Gredelj 14 4 0 10 42 66 -24 12
7 Odra 16 2 0 14 22 89 -67 6
8 Brezovica II 16 2 0 14 21 102 -81 6