Natjecanja



Natjecanje Kolo Domaćin Gost Održano Momčad Rezultat Strijelci
HNLŽM-Centar - KADETKINJE 1. kolo Vrbovec Dinamo 15.09.2018 Kadetkinje -/- -/-
HNLŽM-Centar - KADETKINJE 3. kolo Međimurje-Čakovec Dinamo 29.09.2018 Kadetkinje 2:2 Blagus/Škrlec (2), Jurić (ag)
HNLŽM-Centar - KADETKINJE 2. kolo Dinamo Lepoglava 22.09.2018 Kadetkinje 17:0 Tokić, Crkvenčić (5), Kuharić (2), Kukec, Škrlec (5), Filipović (3)
HNLŽM - Centar (Završnica) Utakmica za treće mjesto Marjan Dinamo 10.06.2018 Kadetkinje 4:0 Petković (2), Domazet (2)
HNLŽM - Centar (Završnica) Polufinale Dinamo Osijek 09.06.2018 Kadetkinje 0:4 Lucić, Andrić, Mikinac (2)
HNLŽM - Centar 15. kolo Dinamo 4 Rijeke 01.06.2018 Kadetkinje 1:0 Skenderi
HNLŽM - Centar 14. kolo Lepoglava Dinamo 19.05.2018 Kadetkinje 0:10 Prausperger (2), Filipović (6), Franulić, Crkvenčić
HNLŽM - Centar 13. kolo Dinamo Vrbovec 12.05.2018 Kadetkinje 3:0 pf čl. 56 PNN -/-
HNLŽM - Centar 12. kolo Odra Dinamo 02.06.2018 Kadetkinje 0:16 Van As (2), Petrović (2), Filipović (5), Crkvenčić (4), Škrlec (3)
HNLŽM - Centar 10. kolo Dinamo Lepoglava 14.04.2018 Kadetkinje 12:0 Petrović (2), Škrlec, Filipović (7), Van As (2)
HNLŽM - Centar 9. kolo Odra Dinamo 07.04.2018 Kadetkinje 0:8 Topalović (ag)/Filipović (5), Praunsperger, Van As
HNLŽM - Centar 8. kolo Dinamo 4 Rijeke 11.11.2017 Kadetkinje 5:0 Crkvenčić (2), Petrović, Filipović (2)
HNLŽM - Centar 7. kolo Vrbovec Dinamo 05.11.2017 Kadetkinje 0:14 Filipović 6, Petrović 4, Praunsperger, Gršić 2, Zec
HNLŽM - Centar 5. kolo Lepoglava Dinamo 21.10.2017 Kadetkinje 0:1 Filipović
HNLŽM - Centar 4. kolo Dinamo Odra 14.10.2017 Kadetkinje 6:0 Praunsperger, Filipović, Skenderi, Martinović (2), Milanović
HNLŽM - Centar 3. kolo 4 Rijeke Dinamo 07.10.2017 Kadetkinje 0:0 -/-
HNLŽM - Centar 2. kolo Dinamo Vrbovec 05.10.2017 Kadetkinje 9:0 Filipović (6), Praunsperger, Zec, Skenderi
HNLŽM - Završnica Finale Osijek Dinamo 11.06.2017 Kadetkinje 6:0 Lucić (2), Pernar, Čavić, Salatović, Ahmeti
HNLŽM - Završnica Polufinale Dinamo Marjan 10.06.2017 Kadetkinje 5:2 Perica (2), Klarić (2), Jedvaj/Slavica (2)
HNLŽM Kvalifikacije Dinamo Viktorija 03.06.2017 Kadetkinje 5:1 Kramar, Jedvaj, Čanjevac, Petrović (2)
HNLŽM - Centar 14. kolo Dinamo Vrbovec 20.05.2017 Kadetkinje 12:0 Klarić (5), Jedvaj (6), Čanjevac
HNLŽM - Centar 13. kolo Rijeka Dinamo 13.05.2017 Kadetkinje 0:1 Klarić
HNLŽM - Centar 12. kolo Dinamo Agram 29.04.2017 Kadetkinje 0:1 Miočinović
HNLŽM - Centar 11. kolo Pregrada Dinamo 22.04.2017 Kadetkinje 0:5 Klarić (3), Čanjevac, Jedvaj
HNLŽM - Centar 6. kolo Dinamo Rijeka 09.04.2017 Kadetkinje 2:0 Klarić (2)
HNLŽM - Centar 10. kolo Dinamo Trnava 08.04.2017 Kadetkinje 13:0 Levak (1), Klarić (6), Kopić (3), Martinović (1), Blaić (2)
HNLŽM - Centar 9. kolo Katarina Zrinski Dinamo 01.04.2017 Kadetkinje 2:9 Klarić (3), Levak (2), Jedvaj (3), Perica (1)
HNLŽM - Centar 8. kolo Dinamo Lepoglava 26.03.2017 Kadetkinje 9:0 Klarić (5), Perica (3), Čanjevac (1)
HNLŽM - Centar 2. kolo Dinamo Katarina Zrinski 18.03.2017 Kadetkinje 9:0 Jedvaj (2), Klarić (5), Petrović (2)
HNLŽM - Centar 1. kolo Lepoglava Dinamo 16.03.2017 Kadetkinje 1:8 Jedvaj (3), Klarić (4), Kramar
HNLŽM - Centar 5. kolo Agram Dinamo 04.03.2017 Kadetkinje 0:0 -/-
HNLŽM - Centar 7. kolo Vrbovec Dinamo 23.10.2016 Kadetkinje 0:11 Jedvaj (4), Klarić (4), Kopić (2), Petrović
HNLŽM - Centar 4. kolo Dinamo Pregrada 01.10.2016 Kadetkinje 10:0 Petrović, Klarić (3), Kopić, Levak (2), Čanjevac, Jedvaj, Perica
HNLŽM - Centar 3. kolo Trnava Dinamo 24.09.2016 Kadetkinje 0:13 Levak (2), Klarić (2), Kopić (KU), Jedvaj (4), Petrović (4)

Tablica

# Klub Ut. Pobjede Neriješeno Izgubljeno GS GC G +/- Bod
1 Agram 2 2 0 0 39 0 +39 6
2 Rijeka 2 2 0 0 12 0 12 6
3 Dinamo 2 1 1 0 19 2 +17 4
4 Katarina Zrinski 2 1 1 0 5 2 +3 4
5 Međimurje-Čakovec 2 1 1 0 3 2 +1 4
6 Pregrada 1 1 0 0 4 0 +4 3
7 Lepoglava 2 0 1 1 2 19 -17 1
8 4 Rijeke 2 0 0 2 0 4 -4 0
9 Koprivnica 2 0 0 2 0 16 -16 0
10 Odra 2 0 0 2 0 36 -36 0
11 Vrbovec (-1) 1 0 0 1 0 3 -3 -1