Dinamovke bolje od Lepoglave

U zaostaloj utakmici prvoga kola HNLŽM – Centar kadetkinje Dinama su u gostima svladale Lepoglavu 8:1 (2:1).

Povele su gošće u petoj minuti susreta kada je sigurna Karla Jedvaj, no deset minuta kasnije rezultat poravnava Katarina Rabuzin. U 31. minuti Jedvaj je ponovno sigurna i postavlja 2:1, rezultat s kojim se odlazi na predah.

Nakon četiri minute igre u nastavku gostujuću prednost povisuje Marija Klarić, zatim je u 50. minuti sigurna Lana Kramar, na 5:1 Dinamo u 60. minuti odvodi Jedvaj svojim trećim pogotkom u susretu da bi se Klarić zatim pokazala itekako raspoloženom te tako nanizala svoja nova tri gola. Zabija tako u 63., 65. i 68. minuti i postavlja konačnih 8:1.

U preostalim susretima prvoga kola, odigranima još u rujnu protekle godine, Rijeka je s 9:1 svladala Trnavu, Agram s 9:0 Pregradu, a Katarina Zrinski je s 2:1 bila bolja od Vrbovca.

HNLŽM – Centar, 1. kolo: Lepoglava – Dinamo 1:8 (1:2)

Dinamo: Hanaček, Dević, Skenderi, Kopić, Perica (od 69. Martinović), Klarić, Praunsperger (od 75. Perić), Kramar, Petrović, Jedvaj, Levak (od 30. Flanak). Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Rabuzin (4.)/Jedvaj (5., 31., 60.), Klarić (44., 63., 65., 68.), Kramar (50.)