Hrvatska U-18 osvojila Uefa razvojni turnir

S dvije pobjede i jednim porazom hrvatska ženska U-18 reprezentacija osvojila je Uefa razvojni turnir koji se održavao u Sarajevu.

Hrvatice su turnir otvorile pobjedom 2:0 nad Makedonijom, a igračice Dinama sudjelovale su u pobjedi svoje ekipe. Janja Čanjevac u igru je ušla u 39. minuti, Karla Jedvaj u 46. minuti, a Laura Kopić u 60. minuti.

Drugi susret u Sarajevu Hrvatskoj je donio susret s Crnom Gorom koja je svladana 6:5 nakon izvođenja kaznenih udaraca. Od prve minute u susretu su zaigrale Dinamove Lara Hanaček te Kopić i Jedvaj, dok je Čanjevac u igru ušla u 46. minuti.

U posljednjem susretu na turniru Hrvatska je od domaćina poražena 6:7, također nakon izvođenja jedanaesteraca. Od prve minute susret je započela Jedvaj, dok je u 46. minuti u utakmicu ušla Čanjevac.