Kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb osvojile Međunarodni ženski nogometni turnir u Županji

Kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb osvojile su prvo mjesto na Međunarodnom ženskom nogometnom turniru kojeg je organizirao ŽNK Graničar Županja, dok je ekipa kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb/NK Sesvetski Kraljevec osvojila četvrto mjesto na turniru.

U natjecanju po skupinama, u skupini A prvo mjesto je osvojila ekipa ŽNK Dinamo Zagreb, druge su bile kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb/NK Sesvetski Kraljevec, treći je bio ŽNK Višnjevac, a četvrti PVSK Pecs Pečuh. U skupini B prvo mjesto osvojila je prva ekipa ŽNK Graničar Županja, druga je bila druga ekipa ŽNK Graničar Županja, treći HNK Gorica, a četvrti ŽNK Dilj-Mikanovci.

U polufinalu su kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale drugu ekipu ŽNK Graničar Županja s 4:0, dok je prva ekipa ŽNK Graničar Županja bila bolja od kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb/NK Sesvetski Kraljevec s 1:0.

Druga ekipa ŽNK Graničar Županja u utakmici za treće mjesto s 1:0 je svladala kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb/NK Sesvetski Kraljevec, dok je finale između kadetkinja prve ekipe ŽNK Graničar Županja i kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb završilo 0:0 te je ekipa ŽNK Dinamo Zagreb slavila, nakon izvođenja kaznenih udaraca.