Pobjede kadetkinja i pionirki nad Rijekom

U unaprijed odigranom susretu 21. kola Prve HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su ŽNK Rijeka s 5:0, dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb, također u unaprijed odigranoj utakmici 21. kola, upisale 7:1 pobjedu nad ŽNK Rijeka.

Kadetkinje su do pobjede pogocima predvodile Antonija Žafran, Iva Ožbolt, Laura Huzanić, Paula Novoselac i Ela Rosić.

Sigurne su u slavlju nad ŽNK Rijeka bile pionirke koje su pobijedile sa 7:1. Povela je domaća ekipa preko Eme Jantol u šestoj minuti utakmice da bi na 3:0 u 19. i 20 minuti povisile Dora Skupnjak i Marta Bujak. Na suprotnoj strani, u 22. minuti, rezultat smanjuje Leona Ladić, no dvije minute kasnije za ŽNK Dinamo Zagreb zabija Sara Ladović. U 32. minuti svoj drugi pogodak u susretu postiže Jantol, dok u 53. i 56. minuti konačnih 7:1 postavljaju Ivona Stjepanović i Katja Šesnić.