Pobjeda kadetkinja nad Hajdukom, poraz pionirki

U trećem kolu Prve HNLŽ – Kadetkinje igračice ŽNK Dinamo Zagreb svladale su ŽNK Hajduk 4:3, dok je u sklopu trećeg kola Prve HNLŽ – Pionirke ekipa ŽNK Dinamo Zagreb poražena od ŽNK Hajduk 1:2.

Iako su gošće iz Splita povele u kadetskoj konkurenciji 2:0 pogocima Antonie Mišure i Lane Kukavice, domaća je ekipa ubrzo uzvratila te je poravnala rezultat na 2:2 golovima Viktorije Žulj. Mišura je odvela Hajduk na 3:2 u 80. minuti utakmice, no do samoga kraja domaće igračice preko Žulj i njenog trećeg pogotka u susretu te Paule Kovačević osiguravaju pobjedu 4:3.

U susretu pionirki domaća je ekipa povela u 20. minuti susreta preko Eme Jantol, no u uvodnim minutama nastavka Josipa Damić i Sarah Ljubičić osiguravaju gošćama pobjedu 2:1.