Poraz kadetkinja i pobjeda pionirki nad ŽNK Viktorija

U petom kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb upisale su poraz 2:4 od ekipe ŽNK Viktorija, dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale ekipu ŽNK Viktorija 4:3.

U utakmici kadetkinja ŽNK Viktorija i ŽNK Dinamo Zagreb povela je domaća ekipa pogocima Ivone Gostinčar, Jelene Mitrović i Anice Jozić. Ema Jantol smanjuje zaostatak gostujuće ekipe u 82. minuti, no u istoj minuti svoj drugi gol u susretu na suprotnoj strani zabija Jozić. Konačnih 2:4 postavlja Mia Jurakić pogotkom u 90. minuti dvoboja.

Pionirke ŽNK Dinamo Zagreb povele su na gostovanju kod ŽNK Viktorija u 16. minuti pogotkom Lane Knežević, dok dvije minute kasnije Nika Šarčević postiže autogol za izjednačenje rezultata. Mija Ana Dalić u 35. minuti odvodi gostujuću ekipu u 2:1 vodstvo, dok Lana Popić u 49. minuti ponovno poravnava rezultat. Anamarija Prđun zabija novi gol za ŽNK Dinamo Zagreb u 53. minuti, dok konačnih 3:4 postavljaju Popić i Knežević u 68., odnosno, 69. minuti svojim drugim pogocima u susretu.