Porazi kadetkinja i pionirki od ŽNK Agram

U osmom kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb upisale su 2:10 (0:4) poraz od ŽNK Agram, dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb upisale 0:6 (0:3) poraz od ŽNK Agram.

U susretu kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Agram povela je gostujuća ekipa u 12. minuti preko Marije Haramine. U 31. i 38. zabija Tea Vračević za gostujućih 3:0, dok 4:0 postavlja Anja Juričić. Ista igračica postiže pogodak i u uvodnim minutama nastavka, nakon čega dva gola niže Stela Veseli. U 60. minuti 8:0 za gostujuće igračice postavlja Antonija Posavec, deset minuta kasnije na 9:0 povisuje Tea Šaban, a u 80. minuti 10:0 postavlja svojim trećim pogotkom u utakmici Veseli. U 83. minuti prvi domaći pogodak postiže Laura Huzanić, dok u 90. minuti konačnih 2:10 postavlja Ana Grdiša.

U pobjedu pionirki ŽNK Agram nad pionirkama ŽNK Dinamo Zagreb Marija Došen upisala je tri pogotka, Rea Ramona Rusan dva, a Nika Delišimunović jedan gol.