Prva pobjeda Dinamovih pionirki

Lijepu povijest nastavljaju ispisivati pionirke Dinama. U drugom su kolu 4. ZNL – Mlađi pioniri tako upisale pobjedu 4:2 (1:2) nad momčadi Brezovice.

Poveli su gosti u četvrtoj minuti preko Domagoja Nekića, na 1:1 je 11 minuta kasnije poravnala Viktorija Žulj da bi na 2:1, rezultat s kojim se otišlo na predah, za Brezovicu povisio David Jaklenec u 25. minuti utakmice.

U nastavku se domaće igračice pokazuju boljima, Žulj se u 37. minuti ponovno upisuje u listu strijelaca i osigurava novo poravnanje rezultata da bi pobjedu Dinamu donijela Ana Filipović s dva sljedeća pogotka za konačnih 4:2.

Sljedeće kolo, po zamjeni domaćinstva, dovodi Dinamu u goste kod Sloge-Gredelj, a susret je na rasporedu 23. rujna u 13 sati.

4. ZNL – Mlađi pioniri: ŽNK Dinamo – NK Brezovica 4:2 (1:2)

ŽNK Dinamo: Tisanić, Jurić P., Al Issa, Golub, Žulj, Crkvenčić, Jurić N., Marijanović, Dabić, Rabljenović, Filipović. Trenerica: Monika Pemper.

Strijelci: Žulj (15., 37.), Filipović (50., 53.)/Nekić (4.), Jaklenec (25.)