Prvi, povijesni nastup pionirki ŽNK Dinamo Zagreb

Nedjelja, 10. rujan, bila je rezervirana za novo ispisivanje povijesti u redovima ŽNK Dinamo Zagreb. Nova, pionirska ekipa ŽNK Dinamo otvorila je sezonu prvim, povijesnim nastupom i susretom protiv NK Trnovčice od koje je na koncu, unatoč velikoj borbi, pretrpjela poraz 1:7 (0:3).

dinamo_pionirke

Poveo je domaćin u 13. minuti preko Gabriela Antunovića, dok je sljedeća dva pogotka postigao Matko Brkić. S rezultatom 3:0 za domaću momčad otišlo se na predah.

trnovcica_dinamo_1kolo_pionirke2

U nastavku na 4:0 za domaćina povisuje Franco Vulelija, dok u 44. minuti prvi, povijesni gol za pionirke ŽNK Dinamo postiže Nika Jurić. Uslijedili su zatim golovi Vulelije, Mateja Miletića i Filipa Budimira za konačnih 7:1 Trnovčice.