Seniorke sigurne protiv Istre 1961

U sklopu 11. kola 2. HNLŽ – Centar seniorska ekipa ŽNK Dinamo gostovala je u Puli kod Istre 1961 gdje je upisala pobjedu 4:2 (1:0).

Povele su gošće tik pred odlazaka na odmor preko Ivane Stanić da bi u nastavku susreta, točnije, dvije minute po povratku na teren Sara Skendrović povisila vodstvo Dinama na 2:0.

Treći gostujući pogodak djelo je Marije Klarić minutu kasnije da bi u 75. minuti Karla Jedvaj postavila gostujućih 4:0.

Do kraja susreta Antonia Banović i Fanika Hlubocki uspijevaju tek smanjiti rezultat na konačnih 2:4.

Drugi susret 11. kola 2. HNLŽ – Centar između Rijeke i Dinama-Maksimir nije odigran.

2. HNLŽ – Centar, 11. kolo: Istra 1961 – Dinamo 2:4 (0:1)

Dinamo: Benić (od 85. Hanaček), Hubak (od 85. Babić), Kederov, Kopić (od 36. Devčić), Žagar, Skendrović, Klarić, Pemper, Stanić, Čanjevac (od 85. Kett Karadak), Jedvaj. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Banović (87.), Hlubocki (90.)/Stanić (45.), Skendrović (47.), Klarić (48.), Jedvaj (75.)