Slavlje Dinama nad Širokim Brijegom u humanitarki

Prva ekipa Dinama proteklih je dana gostovala u Širokom Brijegu gdje je ove nedjelje zaigrala i u humanitarnoj utakmici za Dom “Marija Naša Nada”, a uoči samog susreta posjetila je i Međugorje.

Sjajnima su se pokazale gostujuće igračice koje su povele već u četvrtoj minuti pogotkom Monike Maljak da bi Karla Jedvaj bila sigurna 20 minuta kasnije za 2:0, rezultat s kojim se otišlo i na predah.

Nastavak je donio i nastavak vrlo dobrog izdanja Dinama, a treneri su priliku dali svim svojim igračicama. Ivana Stanić u 56. je minuti povisila rezultat na 3:0 za Dinamo, Marija Klarić pogotkom joj se pridružila u 69. minuti, dok je konačnih 5:0 postavila Petra Benković u 86. minuti.

ŽNK Dinamo Zagreb uistinu se želi zahvaliti svojim domaćinima, Klubu i stručnom vodstvu te ljudima oko same ekipe, na sjajnom gostoprimstvu i odličnim uvjetima, a vrijedi istaknuti i publiku koja je toplim pljeskom podržala obje ekipe na terenu.

Prijateljska utakmica: ŽNK Široki Brijeg – ŽNK Dinamo Zagreb 0:5 (0:2)