Uvjerljiv ŽNK Dinamo Zagreb protiv Viktorije

Seniorke ŽNK Dinamo Zagreb u 12. su kolu na svom terenu ugostile Viktoriju koja je uvjerljivo svladana s 9:0.

Martina Leaković postigla je prvi domaći pogodak u 14. minuti utakmice da bi pet minuta kasnije Ivana Stanić zabila za 2:0. Patricija Crkvenčić nanizala je zatim dva gola, Sara Skendrović dodala je jedan da bi potom Stanić, Ana Bartolović i još jednom Stanić odvele domaću ekipu na 8:0. Konačnih 9:0 postavila je, pak, Lea Zdunić u 77. minuti susreta.

1. HNLŽ, 12. kolo: ŽNK Dinamo Zagreb – ŽNK Viktorija 9:0 (4:0)

Strijelci: Leaković (14.), Stanić (19., 63., 69.), Crkvenčić (39., 45.), Skendrović (48.),
Bartolović (68.), Zdunić (77.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Filipović, Skenderi (od 46. Kederov), Kopić, Žagar (od 46. Skendrović), Crkvenčić, Stanić, Taritaš (od 57. Škrlec), Zdunić, Jedvaj (od 46. Stančić), Bartolović. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.