Uvjerljiva pobjeda nad Radnikom

U sklopu četvrtog kola 1. HMNLŽ ŽMNK Dinamo Zagreb gostovao je kod Radnik futsala gdje je slavio 12:0 (7:0).

Povele su odmah u uvodnim minutama gošće preko Ivane Stanić koja se dva puta upisuje u listu strijelaca. Karla Kurkutović nedugo zatim povisuje domaću prednost na 3:0, a Lea Zdunić zabija četvrti Dinamov pogodak. Do odlaska na odmor na 7:0 gostujuću ekipu odvode Stanić svojim trećim pogotkom u susretu te Marija Žagar s dva gola.

U nastavku se povećavala prednost ŽMNK Dinamo, a za konačnih 12:0 zaslužne su Kurkutović i Zdunić svojim drugim golovima u utakmici, Helena Spajić, Martina Taritaš i Petra Bračević.

1. HMNLŽ, 4. kolo: Radnik futsal – ŽMNK Dinamo Zagreb 0:12 (0:7)

Strijelci: Stanić (1., 2., 16.), Kurkutović (5., 22.), Zdunić (8., 24.), Žagar (16., 20.), Spajić (23.), Taritaš (28.), Bračević (35.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Skendrović, Žagar, Petarić, Stanić, Bračević, Filipović, Kopić, Spajić, Kurkutović, Taritaš, Zdunić, Jedvaj, Stančić, Bartolović. Trenerica: Marija Margareta Damjanović.