Uvjerljiva pobjeda seniorki nad ŽNK Viktorija

U sedmom kolu SuperSport 1. HNLŽ seniorke ŽNK Dinamo Zagreb u gostima su sa 6:0 () svladale ŽNK Viktorija.

Povela je gostujuća ekipa u 38. minuti pogotkom Helena Spajić, dok četiri minute kasnije gostujućih 2:0 osigurava Karla Kurkutović. U uvodnim minutama nastavka Petra Bračević povisuje rezultat na 3:0 za ŽNK Dinamo Zagreb, dok u 60. minuti Kurkutović postiže svoj drugi pogodak u utakmici za 4:0. Konačnih 6:0 postavila je s dva pogotka, jednim s 11 metara, Ivana Stanić.

SuperSport 1. HNLŽ, 7. kolo: ŽNK Viktorija – ŽNK Dinamo Zagreb 0:6 (0:2)

Strijelci: Spajić (38.), Kurkutović (42., 60.), Bračević (52.), Stanić (76.-11m, 86.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Filipović, Kopić (od 63. Matanić), Petarić, Spajić, Stanić, Mikulica, Jedvaj, Bračević, Bartolović, Kurkutović (od 63. Stančić). Trenerica: Marija Margareta Damjanović.