Uvjerljiva pobjeda ŽMNK Dinamo Zagreb nad MNK Reduta futsal

U četvrtom kolu 1. HMNLŽ ŽMNK Dinamo Zagreb upisao je uvjerljivu pobjedu 13:0 (7:0) nad MNK Reduta futsal.

Poveo je ŽMNK Dinamo Zagreb u prvoj minuti utakmice pogotkom Karle Kurkutović, a šest minuta kasnije preko Marije Žagar povisuje na 2:0. U 12. minuti u listu strijelkinja upisuje se Karla Jedvaj, dok u 13. minuti golove nižu Kurkutović i Ivona Pejić. Žagar ponovno zabija u 16. minuti, dok Ivana Stanić minutu zatim postavlja 7:0. U 22. minuti na 9:0 povisuju Ana Kederov i Mara Stančić, za 10:0 zabija Stanić, a za 11:0 Žagar. U 38. minuti susreta Žagar postiže svoj četvrti pogodak u utakmici, dok konačnih 13:0 postavlja Jedvaj u 40. minuti.

1. HMNLŽ, 4. kolo: ŽMNK Dinamo Zagreb – MNK Reduta futsal 13:0 (7:0)

Strijelci: Kurkutović (1., 13.), Žagar (7., 16., 31., 39.), Jedvaj (12., 40.), Pejić (13.), Stanić (17., 30.), Kederov (22.), Stančić (22.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Skendrović, Kopić, Pejić, Bartolović, Kurkutović, Tomkić, Kederov, Žagar, Petarić, Spajić, Stanić, Jedvaj, Bračević, Stančić. Trenerica: Marija Margareta Damjanović.