ŽNK Dinamo Zagreb novi je prvoligaš!

Seniorke ŽNK Dinamo Zagreb, nakon slavlja 10:3 na svom terenu, u uzvratnoj su utakmici kvalifikacija za Prvu ligu svladale Omblu 8:0 u gostima i tako potvrdile prvoligaški status!

Povele su gošće preko Marije Žagar u 20. minuti, a osam minuta kasnije na 2:0 povećava Petra Benković. Ivana Stanić sigurna je za 3:0, rezultat s kojim se odlazi na predah.

Nastavak je donio pet novih pogodaka u mreži domaćina, a nizale su ih redom Maja Kett Karadak, Žagar, Stanić, Benković i Isabella Lucija Van As.

Čestitke igračicama i stručnom stožeru ŽNK Dinamo Zagreb na ostvarenom uspjehu te puno sreće u prvoj prvoligaškoj sezoni!

Kvalifikacije za Prvu ligu, uzvratna utakmica: ŽNK Ombla – ŽNK Dinamo Zagreb 0:8 (0:3)

ŽNK Dinamo Zagreb: Benić, Hubak (od 46. Kett Karadak), Skenderi, Kederov (od 60. Van As), Kopić, Žagar, Leaković, Pemper, Stanić, Jedvaj, Benković. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Žagar (20., 64.), Benković (28., 79.), Stanić (44., 71.), Kett Karadak (52.), Van As (85.)