ŽNK Dinamo Zagreb sigurno do slavlja nad Mirlović Zagorom

Domaći teren domaćim je igračicama ŽNK Dinamo Zagreb donio još jednu pobjedu u 1. HMNLŽ, a ovoga je puta s 5:1 svladana Mirlović Zagora.

Nika Petarić u prvoj je minuti dovela svoju ekipu u vodstvo, a Ana Bartolović isto je povisila tri minute kasnije. Ukazala se zatim Karla Jedvaj koja je s dva vezana gola, u 18. i 19. minuti, osigurala 4:0 za domaću ekipu.

Uspjela je u 25. minuti Petra Michieli Tomić postignuti pogodak za gošće, no Petarić zatim još jednom trese gostujuću mrežu za konačnih 5:1.

1. HMNLŽ, 8. kolo: ŽNK Dinamo Zagreb – Mirlović Zagora 5:1

ŽNK Dinamo Zagreb: Skendrović, Petarić, Zdunić, Tomić, Bartolović, Filipović, Skenderi, Leaković, Crkvenčić, Taritaš, Devčić, Jedvaj, Stančić, Van as. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Petarić (1., 26.), Bartolović (4.), Jedvaj (18., 19.)/Michieli Tomić (25.)