ŽNK Dinamo Zagreb uvjerljiv protiv Agrama

Treće kolo Lige za prvaka odvelo je ŽNK Dinamo Zagreb u goste ŽNK Agram gdje su gošće slavile 4:1 (3:1).

U šestoj minuti utakmice gošće su povele preko Karle Jedvaj, no u 21. minuti na 1.1 poravnala je Karla Kurkutović. Nije, međutim, dugo trebalo igračicama ŽNK Dinamo Zagreb da ponovno dođu u vodstvo te su preko Jedvaj i njenog drugog pogotka uskoro preokrenule rezultat u svoju korist, a do kraja dvoboja Doris Tomić i Marija Žagar postavile su konačnih 4:1.

1. HNLŽ, Liga za prvaka, 3. kolo: ŽNK Agram – ŽNK Dinamo Zagreb 1:4 (1:3)

Strijelci: Kurkutović (21.)/Jedvaj (6., 35.), Tomić (41.), Žagar (51.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Filipović, Kopić, Žagar (od 79. Skendrović), Petarić, Stanić, Taritaš, Zdunić (od 79. Skenderi), Jedvaj (od 79. Stančić), Tomić (od 79. Kederov), Bračević, Bartolović. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.