Seniorke osigurale treće mjesto pobjedom nad ŽNK Agram

U šestom kolu Lige za prvaka SuperSport 1. HNLŽ seniorke ŽNK Dinamo Zagreb svladale su ŽNK Agram 4:1 (2:0) i tako osigurale treće mjesto u Prvenstvu.

Povela je domaća ekipa pogotkom Jyoti u 28. minuti utakmice, a ista igračice devet minuta kasnije postiže pogodak za 2:0. U 46. minuti Jyoti postiže i svoj treći pogodak u susretu za domaćih 3:0. Melani Mihić u 72. minuti smanjuje na 1:3, dok konačnih 4:1 u 84. minuti postavlja Ivana Stanić pogotkom iz kaznenog udarca.

SuperSport 1. HNLŽ, Liga za prvaka, 6. kolo: ŽNK Dinamo Zagreb – ŽNK Agram 4:1 (2:0)

Strijelci: Jyoti (28., 37., 46.), Stanić (84.-11m)/Mihić (72.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Tomkić, Kopić, Petarić, Stanić, Taritaš, Jyoti, Mikulica, Zdunić, Jedvaj, Bračević (od 84. Guguloth), Stančić (od 71. Žagar). Treneri: Marija Margareta Damjanović i Hrvoje Matijević.