Deset pogodaka Dinamovih kadetkinja u slavlju nad Pregradom

Mlade igračice Dinama na Maksimiru su ugostile igračice iz Pregrade koje su svladale sa sigurnih 10:0.

Povele su Plave u 11. minuti pogotkom Ana Marije Petrović da bi dvije minute kasnije Marija Klarić bila sigurna za 2:0. Domaćih 3:0 u 18. minuti postavlja Laura Kopić, a četiri minute kasnije četvrti gol za Dinamo zabija Darija Levak.

U 30. minuti peti domaći pogodak djelo je Klarić koja se tako po drugi puta upisuje u listu strijelaca, dok Janja Čanjevac u 48. minuti biva sigurna za 6:0.

Za sedmi Dinamov pogodak zaslužna je ponovno Levak, ovoga puta u 54. minuti, dok Klarić četiri minute kasnije postiže hat-trick za domaćih 8:0. Jedvaj sa svojim drugim golom u 65. minuti osigurava Dinamu vodstvo 9:0, dok konačnih 10:0 u 72. minuti postavlja Nika Perica.

Rijeka je u sklopu četvrtog kola osigurala slavlje 7:0 nad Katarinom Zrinski, Agram je sa 16:0 svladao Trnavu, dok je Lepoglava bez borbe osvojila nove bodove, budući da ekipa Vrbovca nije došla na utakmicu.

HNLŽM – Centar, 4. kolo: Dinamo – Pregrada 10:0

Dinamo: Hanaček, Pavlinić (0d 50. Dević), Perica, Skenderi, Kopić (od 69. Šitum), Levak (od 58. Flanak), Blaić (od 41. Koren), Čanjevac, Klarić (od 69. Perić), Petrović, Jedvaj. Trener: Marija Margareta Damjanović.

Strijelci: Petrović (11.), Klarić (13., 30., 58.), Kopić (18.), Levak (22., 54.), Čanjevac (48.), Jedvaj (65.), Perica (72.)