Pobjeda kadetkinja, poraz pionirki od Osijeka

U 13. kolu Prve HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb upisale su minimalnu pobjedu nad Osijekom, dok su pionirke upisale 3:5 poraz.

Do pobjede nad Osijekom, kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb predvodila je Viktorija Žulj pogotkom u 13. minuti utakmice.

Pionirke su povele u susretu s Osijekom pogotkom Sare Ladović u devetoj minuti, no devet minuta kasnije Helena Draguljić izjednačuje rezultat. Ladović se ubrzo pobrinula za novo vodstvo domaće ekipe, no do odlaska na odmor Ana Muhvić postavlja 2:2. U uvodnim minutama nastavka Draguljić postiže dva gola te preokreće rezultat u korist gostujuće ekipe, a do kraja susreta Dora Skupnjak smanjuje zaostatak domaćih igračica, dok Lea Maričić postavlja konačnih 3:5.