Pobjeda nad Agramom za prolaz u polufinale Kupa

Seniorke ŽNK Dinamo Zagreb pobjedom od 3:1 (1:0) nad ŽNK Agram osigurale su plasman u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa za žene.

Povela je domaća ekipa preko Ivane Stanić u 29. minuti utakmice da bi u uvodnim minutama nastavka Nika Petarić povećala vodstvo svoje ekipa na 2:0. U 86. minuti Karla Jedvaj odvodi domaće igračice na 3:0, dok je jedini pogodak za goste, u 89. minuti, postigla Ana Jakobašić.

Hrvatski nogometni kup za žene, četvrtfinale: ŽNK Dinamo Zagreb – ŽNK Agram 3:1 (1:0)

Strijelci: Stanić (29.), Petarić (59.), Jedvaj (86.)/Jakobašić (89.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Filipović, Skenderi, Petarić, Spajić, Stanić (od 75. Stančić), Taritaš, Zdunić, Jedvaj, Bračević (od 71. Žagar), Bartolović, Kurkutović (od 80. Matanić). Trenerica: Marija Margareta Damjanović.