Poraz seniorki od ŽNK Split

U devetom kolu SuperSport 1. HNLŽ seniorke ŽNK Dinamo Zagreb upisale su 1:4 (0:2) poraz od ŽNK Split.

Povela je gostujuća ekipa preko Aide Hadžić u devetoj minuti utakmice, dok na 2:0 pred kraj prvoga poluvremena povisuje Lara Ivanuša. U nastavku susreta, točnije u 74. minuti Karla Jedvaj smanjuje na 1:2, no dvije minute kasnije Hadžić postiže svoj drugi pogodak u utakmici te postavlja 3:1 za gošće. U 80. minuti svoj debi u redovima ŽNK Dinamo Zagreb ostvarila je jedna od prve dvije inozemne igračice u povijesti ŽNK Dinamo Zagreb, Soumya Guguloth, dok je u istoj minuti konačnih 4:1 postavila Luana Zajmi.

SuperSport 1. HNLŽ, 9. kolo: ŽNK Dinamo Zagreb – ŽNK Split 1:4 (0:2)

Strijelci: Jedvaj (74.)/Hadžić (9., 76.), Ivanuša (45.), Zajmi (80.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Filipović, Kopić, Petarić, Spajić, Stanić, Taritaš, Mikulica, Jedvaj, Bračević, Bartolović, Kurkutović (od 80. Guguloth). Trenerica: Marija Margareta Damjanović.