Porazi kadetkinja i pionirki od NK Istra 1961

U šestom kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb upisale su 2:4 poraz od NK Istra 1961, dok su pionirke upisale 2:3 poraz od NK Istra 1961.

Kadetkinje NK Istra 1961 povele su preko Nike Ban koja postiže dva pogotka, u 21. i 25. minuti utakmice. Lana Lovrić povećava vodstvo gostujuće ekipe u 35. minuti susreta, dok Laura Huzanić smanjuje zaostatak domaće ekipe u 51. minuti (1:3). Mia Gavrić u 75. minuti odvodi NK Istra 1961 do 4:1 vodstva, dok Ana Grdiša u 82. minuti postavlja konačnih 2:4.

Pionirke su povele protiv NK Istra 1961 preko Lorene Tomašić koja postiže pogodak u trećoj minuti utakmice, no Jana Vujičić šest minuta kasnije izjednačuje rezultat. Ista igračica u 14. i 32. minuti postiže nove golove za 3:1 vodstvo svoje ekipe, dok konačnih 2:3 postavlja Dora Skupnjak u 37. minuti susreta.