Seniorke osvojile drugo mjesto u 1. HMNLŽ

U drugom susretu finala 1. HMNLŽ seniorke ŽMNK Dinamo Zagreb odigrale su 3:3 (1:1) s MC Plus – Agram te su tako osvojile drugo mjesto u 1. HMNLŽ u sezoni 2022./2023. Prva utakmica završila je pobjedom MC Plus – Agram 3:2.

Povela je domaća ekipa pogotkom Ane Bartolović u prvoj minuti utakmice, no 11 minuta kasnije na 1:1 izjednačuje Tea Vračević. U 23. minuti Karla Jedvaj odvodi domaće igračice na 2:1, dok u 27. minuti Bartolović svojim drugim golom te Monika Lovrić postavljaju 3:2. Konačnih 3:3 postavila je Lea Kolčić u 36. minuti susreta.

1. HMNLŽ, finale, druga utakmica: ŽMNK Dinamo Zagreb – MC Plus – Agram 3:3 (1:1)

Strijelci: Bartolović (1., 27.), Jedvaj (23.)/Vračević (12.), Lovrić (27.), Kolčić (36.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Tomkić, Taritaš, Pejić, Stančić, Bartolović, Filipović, Kederov, Žagar, Petarić, Spajić, Stanić, Jedvaj, Bračević. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Dino Bartoluci.