Poraz seniorki u prvoj utakmici finala 1. HMNLŽ

Seniorke ŽMNK Dinamo Zagreb upisale su poraz 2:3 (1:1) od MNK MC Plus – Agram u prvoj utakmici finala 1. HMNLŽ.

Povela je domaća ekipa preko Jelene Matanić u drugoj minuti utakmice, dok u 13. na 1:1 izjednačuje Ivana Stanić. U 30. minuti Monika Lovrić odvodi domaće igračice na 2:1, a u 39. Melani Mihić postiže pogodak za 3:1. Konačnih 2:3 postavlja Ana Bartolović u 40. minuti susreta.

Druga utakmica finala 1. HMNLŽ na rasporedu je u petak, 3. ožujka, u 16:30 sati u dvorani II Doma sportova.

1. HMNLŽ, finale, prva utakmica: MNK MC Plus – Agram – ŽMNK Dinamo Zagreb 3:2 (1:1)

Strijelci: Matanić (2.), Lovrić (30.), Mihić (39.)/Stanić (13.), Bartolović (40.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Skendrović, Kopić, Pejić, Stančić, Bartolović, Tomkić, Skenderi, Kederov, Žagar, Petarić, Stanić, Taritaš, Bračević. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Dino Bartoluci.