ŽMNK Dinamo Zagreb uvjerljiv na gostovanju kod MNK Futsal Olimpijac

U sklopu šestoga kola 1. HMNLŽ ŽMNK Dinamo Zagreb svladao je MNK Futsal Olimpijac 15:0 (7:0).

Gostujuća ekipa povela je u petoj minuti utakmice pogotkom Marije Žagar, dok od 11. do 13. minute Karla Jedvaj s dva pogotka i Helena Spajić s jednim povisuju gostujuće vodstvo na 4:0. U 19. i 20. minuti Žagar niže novi pogodak, a pridružuje joj se i Ana Bartolović s dva uzastopna gola za 7:0. Žagar je u 22. minuti postigla i svoj treći pogodak u susretu, a u narednih šest minuta u strijelce se upisuju i Ivona Pejić s dva gola te Spajić sa svojim drugim pogotkom u utakmici. Do samoga kraja i konačnih 15:0 ŽMNK Dinamo Zagreb predvodile su Spajić, Nika Petarić, Pejić te Ivana Stanić.

1. HMNLŽ, 6. kolo: MNK Futsal Olimpijac – ŽMNK Dinamo Zagreb 0:15 (0:7)

Strijelci: Žagar (5., 19., 22.), Jedvaj (11., 13.), Spajić (12, 27., 35.), Bartolović (20., 20.), Pejić (26., 28., 37.), Petarić (35.), Stanić (39.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Tomkić, Spajić, Pejić, Jedvaj, Bartolović, Filipović, Kederov, Žagar, Petarić, Stanić, Taritaš, Bračević. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Dino Bartoluci.