Sigurna pobjeda nad Mirlović Zagorom

ŽMNK Dinamo Zagreb i u šestom je kolu 1. HMNLŽ nastavio sa stopostotnim učinkom te je u gostima svladao Mirlović Zagoru 6:2 (4:1).

Povele su gošće preko Petre Bračević, a povisile preko Ivane Stanić na 2:0. U 17. minuti Stanić upisuje još jedan pogodak, dok Elizabeta Balić na suprotnoj strani postiže prvi domaći pogodak. Do odlaska na odmor još je Martina Taritaš osigurala gostujućih 4:1.

U nastavku je Ivona Pejić povisila na 5:1, Slavica Buga smanjuje na 2:4, a konačnih 6:2 za ŽMNK Dinamo Zagreb postavlja Taritaš svojim drugim pogotkom u susretu.

1. HMNLŽ, 6. kolo: ŽNK Mirlović Zagora – ŽMNK Dinamo Zagreb 2:6 (1:4)

Strijelci: Balić (17.), Slavica (26.)/Bračević (4.), Stanić (15., 17.), Taritaš (19., 30.), Pejić (24.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Skendrović, Žagar, Petarić, Stanić, Bračević, Kopić, Spajić, Kurkutović, Taritaš, Pejić, Zdunić, Jedvaj, Bartolović. Trenerica: Marija Margareta Damjanović.