Tucet Dinamovih golova u mreži Istre 1961

U sklopu šestoga kola 2. HNLŽ-Sjever-Zapad nogometašice Istre 1961 stigle su u goste ŽNK Dinamo Zagreb te su se kući vratile s porazom 0:12 (0:3).

Prva je mrežu gostiju zatresla Marija Klarić u 16. minuti susreta, pridružila joj se vrlo brzo Ivana Stanić, a potom i Martina Leaković za 3:0 s kojima se odlazi na predah.

Nastavak susreta svojim drugim pogotkom otvara Klarić, u strijelce se zatim upisuje i Isabella Lucija Van As, a potom i oporavljenica od ozljede Monika Pemper. Klarić je zaslužna za 7:0 u 65. minuti, osmi domaći pogodak djelo je Jasmine Skenderi, a deveti postiže ponovno Stanić.

Do kraja susreta zabijale su još Pemper (drugi pogodak u susretu) te Stanić (treći i četvrti gol u utakmici).