Uvjerljiva pobjeda nad ekipom Super Chicks

Uvjerljive su bile seniorke ŽMNK Dinamo Zagreb u susretu osmog kola 1. HMNLŽ i gostovanju kod ekipe Super Chicks gdje su na kraju slavile 13:1 (6:0).

Povele su gošće preko Ivone Pejić u devetoj minuti susreta da bi zatim Ivana Stanić povisila rezultat na 2:0. Pridružuje im se Karla Kurkutović za 3:0, dok Pejić svojim drugim pogotkom u utakmici, u 16. minuti, postavlja gostujućih 4:0. Do odlaska na odmor u strijelce se još jednom upisuje Stanić, a još jedan pogodak djelo je Marije Žagar.

U nastavku je gostujuće vodstvo povisila Laura Kopić, a jedini domaći pogodak u susretu zatim postiže Petra Barbir. Lea Zdunić potom također trese domaću mrežu te se gostujuća prednost samo povećava. Do kraja su konačnih 13:1 postavile još Kurkutović svojim drugim pogotkom u utakmici, Stanić s nova dva gola te Kopić i Zdunić svaka s po još jednim pogotkom.

1. HMNLŽ, 8. kolo: Super Chicks – ŽMNK Dinamo Zagreb 1:13 (0:6)

Strijelci: Barbir (26.)/Pejić (9., 16.), Stanić (11., 20., 32., 33.), Kurkutović (14., 30.), Žagar (20.), Kopić (22., 34.), Zdunić (28., 40.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Skendrović, Spajić, Žagar, Petarić, Stanić, Kopić, Kurkutović, Taritaš, Bračević, Pejić, Zdunić, Jedvaj, Bartolović. Trenerica: Marija Margareta Damjanović.