Uvjerljiva pobjeda seniorki nad ŽNK Rijeka

Seniorke ŽNK Dinamo Zagreb u četvrtom kolu SuperSport 1. HNLŽ uvjerljivo su svladale ŽNK Rijeka s 11:1 (5:0).

Povela je domaća ekipa u devetoj minuti utakmice preko Nike Petarić da bi devet minuta kasnije na 2:0 povisila Karla Jedvaj. U 34. i 38. minuti vodstvo domaćih igračica povećavaju Petra Mikulica i Petra Bračević, dok 5:0 postavlja Ana Bartolović u 43. minuti susreta.

U uvodnim minutama nastavka Mikulica se ponovno upisuje u listu strijelaca, dok u 54. minuti Ayuri Terawaki postiže jedini gostujući pogodak. Do kraja susreta Jedvaj se još dva puta upisala u strijelce, dok je Mara Stančić postigla tri pogotka.

SuperSport 1. HNLŽ, 4. kolo: ŽNK Dinamo Zagreb – ŽNK Rijeka 11:1 (5:0)

Strijelci: Petarić (9.), Jedvaj (18., 58., 65.), Mikulica (34., 48.), Bračević (38.), Bartolović (43.), Stančić (61., 74., 77.)/Terawaki (54.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Tomkić (od 46. Filipović), Kopić, Žagar, Petarić, Spajić (od 46. Stančić), Taritaš, Mikulica, Jedvaj, Bračević, Bartolović, Kurkutović. Trenerica: Marija Margareta Damjanović.