Uvjerljivo slavlje seniorki nad ŽNK Viktorija

U 14. kolu SuperSport 1. HNLŽ seniorke ŽNK Dinamo Zagreb svladale su ŽNK Viktorija s 10:0 (3:0).

Povela je domaća ekipa u 21. minuti utakmice preko Nike Petarić, dok u 38. i 39. minuti na 3:0 povisuju Ivana Stanić i Jyoti. U 50. i 53. minuti Petarić postiže nova dva pogotka za vodstvo domaćih igračica od 5:0, dok pet minuta kasnije svoj drugi gol zabija Jyoti za 6:0 ŽNK Dinamo Zagreb. Na 8:0 povisuju Ana Bartolović te Stanić, također svojim drugim golom u susretu. Konačnih 10:0 postavljaju Helena Spajić pogotkom u 81. minuti te Mara Stančić golom u 85. minuti.

SuperSport 1. HNLŽ, 14. kolo: ŽNK Dinamo Zagreb – ŽNK Viktorija 10:0 (3:0)

Strijelci: Petarić (21., 50., 53.), Stanić (38., 78.), Jyoti (39., 58.), Bartolović (63.), Spajić (81.), Stančić (85.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Filipović, Kopić, Žagar (od 81. Grdiša), Petarić (od 81. Huzanić), Spajić, Stanić, Taritaš, Jyoti (od 63. Stančić), Zdunić, Bračević (od 18. Mikulica), Bartolović. Trenerica: Marija Margareta Damjanović.