Uvjerljive seniorke nad Rijekom

U trećem kolu Lige za prvaka 1. HNLŽ seniorke su gostovale u Rijeci gdje su slavile s 8:0 (2:0).

Odličnu utakmicu odigrale su seniorke u Rijeci gdje su povele u sedmoj minuti pogotkom Karle Kurkutović da bi Karla Jedvaj u 16. minuti povisila gostujuće vodstvo na 2:0. U 46. minuti Helena Spajić zabija za 3:0, a ista igračica je u uvodnim minutama nastavka zaslužna i za 4:0 gostiju. Ukazala se zatim Ivana Stanić s dva uzastopna pogotka za 6:0, Jelena Matanić u 82. minuti postavlja 7:0, dok je konačnih 8:0 djelo Kurkutović koja postiže pogodak iz kaznenog udarca.

1. HNLŽ, Liga za prvaka, 3. kolo: ŽNK Rijeka – ŽNK Dinamo Zagreb 0:8 (0:2)

Strijelci: Kurkutović (7., 89.-11m), Jedvaj (16.), Spajić (46., 50.), Stanić (70., 78.), Matanić (82.)

ŽNK Dinamo Zagreb: Filipović, Skenderi, Kopić (od 28. Skendrović), Spajić (od 75. Matanić), Stanić, Taritaš, Zdunić, Jedvaj, Stančić, Bartolović, Kurkutović. Trenerica: Marija Margareta Damjanović.