Velika pobjeda seniorki nad Lepoglavom

U sklopu desetog kola 2. HNLŽ – Sjever-Zapad seniorke Dinama svladale su Lepoglavu 7:2 (3:1).

Uzbudljivu utakmicu pogotkom je otvorila Ivana Stanić u petoj minuti susreta, no Martina Krog je poravnala rezultat u 16. minuti. Stanić je iz kaznenog udarca sigurna u 31. minuti za 2:1, dok se za 3:1 vodstvo na poluvremenu pobrinula Martina Leaković.

Marija Klarić povisila je 4:1 u nastavku utakmice, Karla Jedvaj zabila je peti domaći pogodak, a na 2:5 smanjila je zatim Valentina Kupčić. Stanić i Klarić susret su privele kraju pogocima za konačnih 7:2.

2. HNLŽ – Sjever-Zapad, 10. kolo: ŽNK Dinamo Zagreb – ŽNK Lepoglava 7:2 (3:1)

ŽNK Dinamo Zagreb: Benić, Hubak (od 75. Skenderi), Kederov, Kopić, Žagar, Klarić, Leaković (od 61. Van As), Pemper, Stanić, Devčić, Jedvaj. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Stanić (5., 31.-11m, 81.), Leaković (43.), Klarić (51., 89.), Jedvaj (60.)/Krog (16.), Kupčić (78.)