11 golova Dinama protiv Vrbovca

Dinamove kadetkinje sigurne su bile i u sedmom kolu HNLŽM – Centar u sklopu kojeg su u gostima svladale Vrbovec 11:0.

Povele su Dinamovke u 16. minuti kada je sigurna Karla Jedvaj da bi Marija Klarić u 24. minuti svojoj ekipi donijela vodstvo 2:0. Ista igračica ubrzo stiže i do hat-tricka, naime, sigurna je u 27. i 30. minuti i tako osigurava Dinamovih 4:0.

Laura Kopić pridružuje se svojim suigračicama u listi strijelaca u 34. minuti, a tri minute kasnije pogodak postiže i Ana Marija Petrović.

Sedmi gostujući pogodak u 49. minuti djelo je itekako raspoložene Klarić kojoj je to četvrti pogodak u susretu. Kopić do drugog gola dolazi u 55. minuti nakon čega se iskazuje Jedvaj s tri uzastopna pogotka. Sigurna je mlada Dinamova igračica u 57., 72. i 78. minuti, postavlja i konačnih 11:0, a osigurava i svoja četiri gola u susretu.

Sedmo kolo u HNLŽM – Centar donijelo je i slavlje Agrama 7:2 nad Katarinom Zrinski, Pregrade nad Trnavom 11:0 te Rijeke 2:0 nad Lepoglavom.

HNLŽM – Centar, 7. kolo: Vrbovec – Dinamo 0:11

Dinamo: Blaić, Perica, Skenderi, Kopić, Perić, Klarić, Čanjevac, Praunsperger (od 70. Šitum), Petrović, Jedvaj, Dević. Trenerica: Stella Gotal.

Strijelci: Jedvaj (16., 57., 72., 78.), Klarić (24., 27., 30., 49.), Kopić (34., 55.), Petrović (37.)