Devet golova kadetkinja u pobjedi nad Katarinom Zrinski

Kadetkinje Dinama uspješno su odradile i utakmicu devetog kola HNLŽM – Centar u kojoj su u gostima s 9:2 (2:2) svladale ekipu Katarine Zrinski.

Povele su domaće igračice u drugoj minuti susreta pogotkom Barbare Pokrivač, no minutu kasnije rezultat poravnava Marija Klarić. Na 2:1 je u 11. minuti povisila Adela Jurinjak, no to je ujedno bio i posljednji pogodak domaće ekipe u susretu.

U 20. minuti novo izjednačenje osigurala je Darija Levak te se s rezultatom 2:2 odlazi na predah.

Levak je ponovno sigurna u nastavku, točnije, u 42. minuti kada dovodi Dinamo u vodstvo 3:2, Karla Jedvaj povisuje na 4:2 u 50. minuti, a dvije minute kasnije svoj drugi pogodak postiže i Klarić.

Jedvaj u 68. minuti biva sigurna za 6:2, Klarić upisuje svoj hat-trick u 69. minuti, u 71. minuti Nika Perica osigurava gošćama 8:2, dok konačnih 9:2 postavlja Jedvaj, također svojim hat-trickom.

U preostalim susretima devetog kola HNLŽM – centar Pregrada je s 4:0 svladala Vrbovec, Agram Rijeku s 10:0, dok je Trnava bila bolja od Lepoglave 3:0.

HNLŽM – Centar, 9. kolo: Katarina Zrinski – Dinamo 2:9 (2:2)

Dinamo: Hanaček (od 77. Tisanić), Flanak (od 69. Martinović), Skenderi, Kopić, Perica (od 73. Perić), Klarić, Čanjevac, Petrović (od 77. Šitum), Jedvaj (od 77. Blaić), Levak, Dević. Treneri: Marija Margareta Damjanović i Mario Mišljenović.

Strijelci: Pokrivač (9.), Jurinjak (11.)/Klarić (3., 52., 69.), Levak (20., 42.), Jedvaj (50., 68., 74.), Perica (71.)