Pobjede kadetkinja i pionirki nad ŽNK Split

U devetom kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb svladale su ŽNK Split 5:0 (2:0), dok su pionirke pobijedile ŽNK Split sa 6:1 (3:0).

U susretu kadetkinja ŽNK Dinamo Zagreb i ŽNK Split povela je gostujuća ekipa preko Laure Huzanić u sedmoj minuti utakmice, dok je Iva Ožbolt povisila na 2:0 u 18. minuti. U 56. minuti Sara Ladović postiže treći pogodak za gostujuće igračice, Huzanić postavlja 4:0, a Ana Grdiša konačnih 5:0.

Pionirke ŽNK Dinamo Zagreb povele su u 14. minuti preko Lorene Tomašić, dok Mija-Ana Dalić u 22. minuti povisuje na 2:0. Hana Asima Osmančević postiže treći pogodak za gostujuću ekipu, a Tomašić postavlja 4:0. Ema Čikvar u 54. minuti zabija za 5:0, dok Dalić svojim drugim golom u utakmici osigurava 6:0 za ŽNK Dinamo Zagreb. Ameli Babin Čaljkušić u 63. minuti postavlja konačnih 1:6.