Poraz kadetkinja i pobjeda pionirki nad ŽNK Rijeka

U sedmome kolu 1. HNLŽ kadetkinje ŽNK Dinamo Zagreb upisale su 2:4 (0:2) poraz od ŽNK Rijeka, dok su pionirke ŽNK Dinamo Zagreb svladale pionirke ŽNK Rijeka s 5:1 (4:0).

Kadetkinje ŽNK Rijeka povele su u četvrtoj minuti utakmice preko Ane Kožul, a ista igračica odvela je svoju ekipu na 2:0 u 15. minuti. Alis Uljan povisuje vodstvo domaće ekipe na 3:0 u 60. minuti susreta, dok Ana Grdiša smanjuje na 1:3 devet minuta kasnije. U 75. minuti Elena Lucia Šneperger zabija za 4:1, dok konačnih 2:4 postavlja Iva Ožbolt u 88. minuti dvoboja.

Pionirke ŽNK Dinamo Zagreb povele su preko Eme Čikvar koja se u strijelce upisuje u 14. i 16. minuit utakmice za 2:0 gostujuće ekipe. U 28. i 29. minuti Mija-Ana Dalić i Dora Skupnjak odvode gostujuće igračice na 4:0, dok u 53. minuti susreta Lorena Tomašić postavlja 5:0 ŽNK Dinamo Zagreb. Jedini pogodak za domaću ekipu postigla je Leona Ladić u 54. minuti dvoboja.