ŽMNK Dinamo Zagreb novi prvak 1. HMNLŽ!

Seniorke ŽMNK Dinamo Zagreb nove su prvakinje u 1. HMNLŽ, za sezonu 21./22. U posljednjem, desetom kolu 1. HMNLŽ svladale su MC Plus-Agram s 5:4 (3:3) i tako potvrdile naslov prvakinja.

Povele su gošće odmah u prvoj minuti utakmice preko Ane Bartolović, no Melani Mihić na suprotnoj strani izjednačava rezultat. Ivona Pejić zatim vraća ŽMNK Dinamo Zagreb u vodstvo, a Ivana Stanić postavlja gostujućih 3:1. Do odlaska na odmor Monika Lovrić niže dva pogotka za poravnanje rezultata (3:3).

U nastavku Helena Spajić i Pejić svojim drugim golom odvode gostujuću ekipu na 5:3, dok u posljednjoj minuti susreta Sara Bučić postavlja konačnih 4:5.

1. HMNLŽ, 10. kolo: MC Plus-Agram – ŽMNK Dinamo Zagreb 4:5 (3:3)

Strijelci: Mihić (12.), Lovrić (17., 19.), Bučić (40.)/Bartolović (1.), Pejić (13., 38.), Stanić (16.), Spajić (25.)

ŽMNK Dinamo Zagreb: Skendrović, Kurkutović, Pejić, Zdunić, Bartolović, Filipović, Spajić, Kopić, Žagar, Petarić, Stanić, Taritaš, Bračević, Jedvaj. Trenerica: Marija Margareta Damjanović.